سفرسازان خاورمیانهسفرسازان خاورمیانه

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

سفرسازان خاورمیانهسفرسازان خاورمیانه
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

۱۰ مرکز خرید ارزان در استانبول که باید به آنجا سر بزنید!

مراکز خرید ارزان استانبول
افرادی که دوست دارند در کشور ترکیه اقدام به خرید کنند، یکی از سوالات بسیار مهمی که همواره مطرح می کنند این است که مراکز خرید ارزان استانبول کدام هستند و منظور داشتن یک خرید اقتصادی بهتر است تا به سراغ کدام یک از مراکز خرید این شهر برویم. در همین خصوص در این مطلب قصد داریم تا شما را با مراکز خرید ارزان استانبول آشنا کرده و در رابطه با این مراکز توضیحات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا به بررسی هر یک از این مکان ها بپردازیم.

مرکز خرید فروم

یکی از مراکز خرید ارزان استانبول مرکز خرید فروم نام دارد. این مرکز خرید یک مکان فوق العاده شیک و خاص برای خرید انواع پوشاک زنانه و مردانه است و شما می توانید لباس ها و پوشاک مورد نظر خود را از برندهای مختلف در مرکز خرید فروم خریداری کرده و از این طریق نیاز خود را برطرف کنید. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در کنار فروش انواع پوشاک در این مجموعه شاهد فروش لوازم برقی، جواهرآلات و زیورآلات، وسایل کودکان، لوازم منزل، کیف و کفش و… هستیم.این موضوع باعث شده تا افرادی که قصد دارند به سراغ یک مرکز خرید خاص در استانبول بروند به سراغ مرکز خرید فروم آمده و از این مجموعه دیدن کنند. آدرس این مرکز خرید نیز Kocatepe, Paşa Cd, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey است.

مرکز خرید اوت لت اولویوم

یکی دیگر از مراکز خرید ارزان استانبول که می توانید به سراغ آن رفته و لحظات فوق العاده ای را در این مجموعه سپری کنید، مرکز خرید اوت لت اولویوم نام دارد و شما می توانید در این مرکز خرید محصولات مورد نظر خود را با قیمت فوق العاده اقتصادی خریداری کرده و از این طریق نیاز خود را برطرف کنید. در این مجموعه شاهد فروش اجناس خاص از برندهای مختلف با قیمت فوق العاده اقتصادی هستیم و همین مسئله باعث افزایش محبوبیت این مجموعه شده است. به منظور بررسی آدرس مرکز خرید اوتلت اولویوم باید گفت که این مرکز خرید در Gökalp Mahallesi, Prof. Muammer Aksoy Cd. No:30, 34020 Zeytinburnu/İstanbul, Turkey قرار دارد.

مرکز خرید مال آف استانبول

از مراکز خرید خاص و شگفت انگیز در استانبول که در قسمت اروپایی این شهر قرار دارد، می توان به مرکز خرید مال آو اشاره کرد. این مرکز خرید مغازه های بسیار زیادی داشته و همین مسئله باعث شده تا شما بتوانید اجناس متنوعی را در این مجموعه خریداری کنید. موضوع جالبی که به منظور بررسی مرکز خرید مال آو باید به آن توجه داشته باشید این است که در کنار داشتن مغازه های مختلف برای خرید اجناس گوناگون، در مرکز خرید مال آو شاهد امکاناتی چون پارک و سینما نیز هستیم به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم تا به سراغ مرکز خرید مال آو رفته و از این مجموعه در Ziya Gökalp, Süleyman Demirel Blv No:7, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul, Turkey دیدن کنید. مرکز خرید مال آف استانبول

مرکز خرید کانیون مال

از مهم ترین مراکز خرید اقتصادی در استانبول می توان به مرکز خرید کانیون مال اشاره کرد. شما می توانید در این مرکز خرید بزرگ از بهترین برندهای دنیا لوازم الکترونیکی، لوازم بازی، تجهیزات در حوزه مد و پوشاک و… را خریداری کرده و به بهترین شکل ممکن و با هزینه بسیار کم محصولات مورد نظر خود را از مغازه های مختلف در این مجموعه خریداری کنید. در حال حاضر بیش از ۱۶۰ فروشگاه در مرکز خرید کانیون مال وجود دارد که می توانید از آن ها دیدن کنید. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که مرکز خرید کانیون مال در Buyukdere Caddesı No:185 34394 Levent-ıst., Turkey واقع شده و شما می توانید با استفاده از خطوط مترو شهر استانبول نیز به راحتی به این مجموعه دسترسی پیدا کنید.

مرکز خرید اُپتیمیوم اوت لت

افرادی که در هنگام سفر به شهر استانبول به دنبال آن هستند تا به سراغ یک مرکز خرید خاص و شگفت انگیز بروند همواره این سوال را مطرح می کنند که کدام یک از مراکز خرید ارزان استانبول گزینه مناسبی است. در راستای پاسخ به این سوال بسیار مهم باید گفت که مرکز خرید اُپتیمیوم اوت لت که در آدرس Yeni Sahra, İstiklal Sokak 2/B, 34746 Ataşehir/İstanbul, Turkey قرار دارد، یکی از مراکز خرید خاص شهر استانبول و در آن می توانید در آن از فروشگاه های مربوط به لباس و کفش زنانه، مردانه، بچگانه، جواهرآلات، لوازم الکترونیکی و کامپیوتری، عطر و لوازم آرایشی و… خریداری کنید. مرکز خرید اُپتیمیوم اوتلتاز مهم ترین برندهایی که در مرکز خرید اُپتیمیوم اوت لت شعبه داشته و می توانید به سراغ شعبه این برندها بروید می توان به نایک، آدیداس، پوما، سامسونگ، تفال و… اشاره کرد. برخلاف سایر مراکز خرید شهر استانبول که به دلیل ویژگی هایی که دارند همواره شلوغ هستند این مرکز خرید یک محیط آرام است که شما می توانید در آن به راحتی اقدام به خرید تجهیزات مورد نظر خود کرده و در فضای آرام این مرکز خرید نیاز خود را برطرف کنید.

مرکز خرید بی اوغلو ایش

از دیگر مراکز خرید اقتصادی که در شهر استانبول وجود دارد، می توان به مرکز خرید بی اوغلو ایش اشاره کرد. در راستای بررسی و معرفی این مجموعه باید گفت که شما می توانید در این مرکز خرید اقدام به خرید وسایل مختلفی مثل پوشاک کرده و از برترین برند های دنیا مثل آدیداس، زارا و… محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید. یکی از نکات مهمی که به منظور بازدید از این مجموعه باید به آن توجه داشته باشید این است که مرکز خرید بی اوغلو ایش در آدرس Turkey, Istanbul, middle of Independence Street واقع شده و همچنین در این مجموعه شاهد امکانات رفاهی چون رستوران، کافی شاپ، موسیقی زنده و… هستیم.

مرکز خرید استار سیتی اوت لت

اگر در شهر زیبای استانبول به دنبال یک مرکز خرید هستید که در آن برندهای بین المللی و برندهای کشور ترکیه شعبه داشته باشند، می توانید به سراغ مرکز خرید استار سیتی اوتلت رفته و از این مجموعه دیدن کنید. این مرکز خرید که در آدرس Yenibosna Merkez Mah, Değirmenbahçe Cd. No:34, 34197 Bahçelievler/İstanbul, Turkey قرار دارد، یکی از مراکز خرید اقتصادی در استانبول است که در تمام طول سال شاهد حراج های مختلفی در آن هستیم و شما می توانید محصولات مورد نظر خود را به راحتی از این مجموعه خریداری کنید. در کنار داشتن فروشگاه های مختلف در مرکز خرید استار سیتی اوتلت شاهد کافی شاپ، بولینگ، سینما، شهربازی، فودکورت و… هستیم و همین مسئله باعث محبوبیت بیشتر این مجموعه در بین گردشگران و توریست ها شده است.

مرکز خرید استار سیتی اوتلتمرکز خرید ویاپورت

مرکز خرید ویاپورت یکی از مراکز خرید شهر استانبول است که گردشگران و توریست های بسیار زیادی در طول روز به سراغ آن رفته و اقدام به خرید محصولات مختلف از این مجموعه می کنند. این مرکز خرید در آدرس Yenişehir, Dedepaşa Cd No:19, 34912 Pendik/İstanbul, Turkey واقع شده و شما می توانید حجم گسترده ای از محصولات را در طبقه بندی های مختلف در این مجموعه خریداری کنید. نکته مهم این است که اگر قصد دارید تا اقدام به خرید محصولات مختلف از برندهای مشهور کنید، پیشنهاد ما این است که به سراغ مرکز خرید ویاپورت آمده و از این مرکز خرید دیدن کنید.

بازار بزرگ

بدون هیچ شک و تردیدی یکی از قدیمی ترین بازارهای شهر استانبول بازار بزرگ نام دارد که به عنوان یکی از قدیمی ترین بازارهای سرپوشیده دنیا نیز به حساب می آید. شما می توانید در این بازار مغازه های گوناگونی را مشاهده کنید و بدون اغراق می توان گفت که شما می توانید هر محصولی که به دنبال آن هستید را در بازار بزرگ پیدا کرده و آن را خریداری کنید. نکته مهمی که به منظور بازدید از این مجموعه به آن توجه داشته باشید این است که بازار بزرگ در آدرس Beyazıt, Kalpakçılar Cd. No:22, 34126 Fatih/İstanbul, Turkey قرار گرفته و به منظور دسترسی به این مجموعه باید به سراغ این آدرس بروید.

بازار بزرگبازار مصری

از دیگر بازارهایی که در شهر زیبای استانبول وجود دارد و شما می توانید به سراغ آن بروید، بازار مصری است. این مجموعه یکی دیگر از مراکز خرید اقتصادی در شهر زیبای استانبول است و از آن به عنوان یکی از قدیمی ترین بازارهای شهر استانبول نیز یاد می شود. نکته مهم این است که بازار مصری به بازار ادویه استانبول نیز شهرت دارد و شما می توانید ادویه های مختلفی را در این مجموعه خریداری کنید. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که بازار مصری در Rüstem Paşa, Erzak Ambarı Sok. No:92, 34116 Fatih/İstanbul, Turkey قرار دارد و به منظور دسترسی به این مجموعه می توانید از خطوط تراموای شهر استانبول استفاده کنید.