سفرسازان خاورمیانهسفرسازان خاورمیانه

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

سفرسازان خاورمیانهسفرسازان خاورمیانه
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

بامرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا آشنا شوید!

یکی از هیجان انگیزترین لحظاتی که انسان ها تجربه می کنند قرار گرفتن در ارتفاع است؛ حال تصور کنید که در ارتفاع ساختمان های بلند، رستوران ها، کافه ها و کلوپ هایی وجود دارد که می توانند لحظات متفاوتی را برای مهمانان ایجاد کنند. قطعا شما نیز از غذا خوردن یا نوشیدن یک فنجان قهوه در مرتفع ترین نقاط جهان لذت خواهید برد. اگر می خواهید با مرتفع ترین رستوران ها آشنا شوید پیشنهاد می کنیم با مطالعه این مقاله ما را همراهی نمایید.

رستوران سیروکو

رستوران سیروکو در بانکوک قرار دارد و یک مهر تایید بوده است به حق زندگی، تفریح و هیجان در دل شب های طولانی! چرا که در تمام ساعات شب و بامداد می توانید به رستوران سیروکو بروید. این رستوران ۲۴۵ متر ارتفاع داشته و در چهار بخش غذا، نوشیدنی، خدمات و فضا به جایگاه والایی در سطح جهان دست یافته است. نوازندگی پای ثابت این رستوران است و باتوجه به ارتفاع بسیار زیادی که دارد یک ویو زیبا و شگفت انگیز از شهر بانکوک را ارائه می کند.

| مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

رستوران بام دنیا

رستوران بام دنیا در لاس وگاس و در ارتفاع ۲۵۳ متر ، یکی دیگر از مرتفع ترین رستوران های جهان است. این رستوران به میزان هشت متر، مرتفع تر از رستوران سیروکو می باشد. در این جا می توانید ویو بسیار زیبای دریا را مشاهده کنید. رستوران بام دنیا بر فراز هتل و برج Stratosphere قرار دارد و با یک چرخش ملایم، منظره پیش روی شما را تغییر می دهد. سرآشپزهای معروفی همانند ریک گیفن و کلود گَتی در این مجموعه قرار دارند و به افزایش اعتبار رستوران بام دنیا، کمک بسیار زیادی نموده اند. برترین جاذبه های گردشگری لاس وگاس با تصاویر و تیزرهای با کیفیت و جذاب

کلاب متروپولیتن

کلاب متروپولیتن نام یکی دیگر از رستوران های مرتفع در دنیاست. این کلاب در ارتفاع ۲۹۱ متری واقع شده و در برج ویلیس در شیکاگو قرار دارد. در کلاب متروپولیتن می توانید مناظر بی نظیر شیکاگو را مشاهده کنید. در این رستوران یک ایده خلاقانه طراحی شده و شما با پرداخت یک مبلغ مناسب (که اصولا از ۱۷۰ دلار آغاز می شود) می توانید حق اشتراک ماهانه برای دسترسی به ناهار و مراسم تست غذای سرآشپز را به دست آورید. این رستوران به صورت شبانه روزی و با یک طراحی خارق العاده، امکان تجربه یک پذیرایی لوکس و فراتر از انتظار را برای شما فراهم می کند. Metropolitan Club celebrates 25 years as force for good in region

رستوران آسمان

رستوران آسمان در شهر تیان‌جینِ چین قرار دارد. در واقع رستوران آسمان در در هفتاد و دومین طبقه از مرکز مالی و اعتباری جهانی تیان‌جین و در ارتفاع ۳۰۳ متری از سطح زمین واقع شده است. شما می توانید از این ارتفاع یک منظره استثنایی را مشاهده کنید. هرچند بسیاری از مردم جهان، تصور مطلوبی از سرو غذا در چین ندارند، اما رستوران بام آسمان از سوی انجمن بین المللی غذا مورد تقدیر واقع شده است و یکی از معدود رستوران های چینی است که به طبخ مناسب غذا آن هم متناسب با فرهنگ سایر ملل احترام می گذارد.

رستوران آسمان در چین

کلوپ قصر و چائو – جیانگ

کلوپ قصر در کائوشیونگِ چین و در ارتفاع ۳۱۰ متری (طبقه هفتاد و هفتم آسمان خراش تان‌تکس) قرار دارد.  شاید باور کردنی نباشد، اما این رستوران یک ویو عالی از خط آسمان شهر را به مهمانان نشان می دهد. طراحی سنتی رستوران باعث شده است تا با اغلب رستوران های لوکس دنیا متفاوت باشد. فضای گسترده ای که در این رستوران مشاهده می کنید امکان یک خلوت خانوادگی یا دوستانه را برای شما فراهم می کند. لازم به ذکر است که قیمت منو نیز در مقایسه با سایر رستوران های مرتفع دنیا بسیار منصفانه است.

رستوران  Signature Room 

رستوران Signature Room در ارتفاع ۳۱۶ متری از سطح زمین قرار دارد. در واقع طبقه نود و پنجم مرکز جان هنکاک در شیکاگو به طراحی این رستوران اختصاص یافته است. رستوران Signature Lounge نیز در طبقه بالاتر همین برج می باشد. در این رستوران ها می توانید غذاهای طبخ شده به دست افراد معروفی همانند کاردل رِید را امتحان کنید. اگر به دنیای آشپزی علاقمند باشید قطعا با این سرآشپز معروف و ماهر نیز آشنا هستید.
کلوپ  Mid-America
در شیکاگو و در ارتفاع ۳۲۲ متری از سطح زمین یکی دیگر از مرتفع ترین رستوران های جهان ساخته شده است. این رستوران در در مرکز شهر Mid-America و طبقه هشتاد و هشتم Aon Center واقع شده و به عنوان مرتفع ترین رستوران شیکاگو نیز شناخته می شود. دید پانورامای رستوران مزید بر علت شده و از این مجموعه یک کلوپ-رستوران بی نظیر در کل ایالت ساخته است. قیمت منوی رستوران  Mid-America از ۳۱ تا ۵۰ دلار متغیر است البته شما می توانید با عضویت در این کلوپ از تخفیف ها و خدمات خاصی بهره مند شوید.
 رستوران ۳۶۰ درجه
این رستوران در تورنتو است و باتوجه به اینکه یک رستوران گردان می باشد منظره ای زیبا از ویو ۳۶۰ درجه ای را در اختیار مهمانان قرار می دهد. این رستوران در هر ۷۲دقیقه، یک بار دور خود می چرخد و منظره ای بی نظیر از تورنتو را به مهمانان ارائه می کند. رستوران ۳۶۰ درجه بر فراز برج سی ان واقع شده است. برج سی ان به عنوان بلندترین برج در نیم کره غربی شناخته می شود. رستوران 360 در تورنتو رستوران دینگ ژیان ۱۰۱  شاید تابحال نام ساختمان تاپیه ۱۰۱ در کشور تایوان را به عنوان یکی از معروف ترین ساختمان های جهان و با عنوان بزرگ‌ترین ساختمان سبز بین‌المللی شنیده باشید. رستوران دینگ ژیان در طبقه ۸۶ و در ارتفاع ۳۶۴ متری از سطح زمین، در این ساختمان قرار دارد. طبخ انواع مختلفی از غذاها در این رستوران صورت می گیرد، اما شهرت آن بیشتر به علت طبخ غذاهای سنتی در تایوان است. شما می توانید در رستوران دینگ ژیان از خدمات معروف ترین سرآشپزهای تایوان و همچنین از یک طراحی خاص و زیبا برای سرو غذا بهره مند شوید.

رستوران کچ  (Catch)

رستوران کچ، در هتل Four Seasons گوانگ‌ژو قرار دارد و در ارتفاعی به میزان ۴۰۲ متر از سطح زمین واقع شده است. این ارتفاع می تواند باعث سرگیجه انسان شود. قطعا سرو غذا در چنین ارتفاعی یکی از منحصر به فرد ترین تجربیات شما خواهد بود. پنل شیشه ای که در سراسر رستوران بکار رفته است باعث می شود تا مشاهده رودخانه زیبای پرل به راحتی صورت گیرد. اگر می خواهید غذای خود را در یکی از لوکس ترین مناطق جهان میل کنید رستوران کچ را به شما پیشنهاد می دهیم.

رستوران توسکا

این سال ها که بازار سفر به چین بسیار داغ است بد نیست تا از مرتفع ترین رستوران هنگ کنگ نیز بازدید کنید. رستوران توسکا که در ارتفاع ۴۱۳ متری از سطح زمین طراحی شده است به عنوان مرتفع ترین رستوران هنگ کنگ شناخته می شود. رستوران توسکا در طبقه ۱۰۲ از ساختمان ریتز کارلتون  (Ritz Carlton) واقع شده و به طبخ غذاهای ایتالیایی معروف است. در این رستوران می توانید مناظر زیبای هنگ کنگ و بخصوص بندر هنگ کنگ را مشاهده کنید. این رستوران در سه وعده اصلی سرویس رسانی می کند و باید بگوییم که باتوجه به تغییرات فصلی و باتوجه به تهیه مواد تازه برای پخت غذا، منوی متغیری در ایام سال دارد.

رستوران ایتالیایی اِلبا

رستوران ایتالیایی البا برخلاف نام آن، در شهر شنژن چین قرار دارد اما به علت طبخ غذاهای ایتالیایی به رستوران ایتالیایی البا معروف است. این رستوران در ارتفاع ۴۱۹ متری قرار دارد و به تهیه مجموعه ای عالی از پیتزاها و پاستاهای اصل ایتالیایی شهرت یافته است. این رستوران ویترینِ هتل معروفِ سنت رِجیس به حساب می‌آید.

رستوران  at.mosphere

قطعا نام برج خلیفه در دبی را به عنوان بلندترین برج جهان شنیده اید بنابراین جای تعجب ندارد اگر بگوییم که مرتفع ترین رستوران جهان نیز در برج خلیفه قرار دارد. این رستوران در طبقه ۲۲ برج خلیفه و در ارتفاع ۴۳۵ متری از سطح زمین ساخته شده است. رستوران at.mosphere با ابعاد شیشه ای خود یک منظره شگفت انگیز از شهر دبی را به شما نشان می دهد. شما همچنین می توانید از رستوران زیبای at.mosphere شاهد امواج خلیج فارس باشید.

رستوران اتمسفر در برج خلیفهبوفه غذاهای مدیترانه‌ای  Twist

نام این رستوران به قدری ساده و بی آلایش انتخاب شده است که هیچ کس تصور نمی کند در ارتفاع گیج کننده ۴۱۶ متری از سطح زمین قرار دارد. این رستوران در طبقه ۱۰۶ از ساختمان کانتون یا همان شاهکار معماری در گوانگجوی چین واقع شده است. بوفه غذاهای مدیترانه ای تویست، رکورد مرتفع ترین رستوران گردان در سراسر جهان را هم به خود اختصاص داده است. در این بوفه زیبا و شگفت انگیز می توانید انواع غذاهای کلاسیک غرب، مدیترانه ای و چینی را با کیفیت عالی سفارش دهید.

سایر رستوران های مرتفع دنیا

اگر مناطقی که برای تفریح و مسافرت در نظر گرفته اید مشمول هیچ کدام از موارد فوق نیست می توانید برای سرو غذای خود در یک ارتفاع مناسب یکی از گزینه های ذیل را انتخاب کنید:
  • رستورانAltitude 360در برجِ میل‌بانک، لندن
  • رستوران گریل در Grand Hyatt در شانگهای
  • رستوران ال‌منتها(Al Muntaha) در برج العرب، دبی