سفرسازان خاورمیانهسفرسازان خاورمیانه

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

سفرسازان خاورمیانهسفرسازان خاورمیانه
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

آشنایی با بهترین رستوران های نیس در فرانسه!

نیس در فرانسه
بهترین رستوران های نیس، موضوعی است که ما در این متن قصد داریم در مورد آن با شما صحبت کنیم. البته اگر شما از آن دست افرادی هستید که اعتقاد دارید در سفر، تنها باید به بازدید از اماکن تاریخی و سایر جاذبه های موجود در شهر یا کشور مورد نظر رفت، بهتر است وقت خود را تلف نکرده و ادامه این متن را مطالعه نکنید؛ زیرا بدون شک شما از آن جمله کسانی هستید که با یک کنسرو لوبیا نیز می توانید انرژی لازم برای گشت و گذار در نیس را به دست آورید. ما به داشتن تعادل اعتقاد داریم و معتقدیم که وقتی شما چشم خود را از وجود زیبایی هایی که در شهر نیس نفهته است پر می کنید، چرا نباید به سراغ های رستوران های شیک و مدرن نیس بروید و خود را به یک شکم گردی اساسی مهمان کنید؟ اگر با این جمله ما قانع شدید می توانید ادامه این متن را بخوانید و در سفر به نیس به یکی از این رستوران ها رفته و دلی از عزا درآورید.

رستوران کیسوکه ماتسوشیما 

یکی از خلاق ترین و ماهرترین سرآشپزان حال حاضر شهر نیس رستوران کیسوکه ماتسوشیما را افتتاح کرده است. ما به چند دلیل می خواهیم لقب یکی از بهترین رستوران های نیس را در مورد این رستوران به کار ببریم. اولین دلیلی که برای این انتخاب داریم خلاقیت سرآشپز آن، کیسوکه است. کیسوکه همان طوری که حتما با خواندن نامش متوجه شده اید یک ژاپنی است. این فرد منوی ابداعی و بسیار جالب توجهی آماده کرده و غذاهای کشورش ژاپن را با غذاهای کشور فرانسه تلفیق کرده و تنوعی خوشمزه و دلربا را به وجود آورده است. این مهم ترین دلیلی است که باعث شده افراد تمایل زیادی برای حضور در این رستوران و میل غذا در آن داشته باشند. موضوعی دیگری که ما برای انتخاب بهترین رستوران نیس داریم فصلی بودن غذاهای رستوران کیسوکه ماتسوشیما است. غذاهای این رستوران با توجه به مواد اولیه ای که در هر فصل وجود دارد طبخ شده و این نیز در نوع خود می تواند در نظر بسیاری افراد جالب توجه و جذاب به نظر آید. فاصله کم این رستوران از دریا نیز سومین دلیل ما برای انتخاب این رستوران به عنوان بهترین رستوران نیس است. این رستوران با دریا فاصله کمی داشته و بعد و یا قبل از صرف غذا می توانید به کنار دریا بروید، از چشم انداز زیبایی که خالق هستی در برابر چشمان شما ایجاد کرده است لذت ببرید و تصاویری ناب و خاص در ذهن و یاد خود به ثبت برسانید. بدون شک این رستوران در اینکه زیبایی و ماندگاری خاطره شما از سفر به شهر نیس به حد کمال برسد، نقش زیادی دارد. همان اندازه که مسافرین خارجی دوست دارند در این رستوران حاضر شوند بومیان این منطقه نیز نسبت به رستوران کیسوکه علاقه و اشتیاق زیادی نشان داده و این ملاقات برای شما به عنوان یک فرد خارجی می تواند بسیار جذاب و خاطره انگیز باشد.

رستوران لو وَن کتخ  

رستوران لو ون کتخ یکی دیگر از بهترین رستوران های نیس است. این رستوران قدرت زیادی برای آنکه حال شما را از بد به خوب تبدیل کند دارد. جالب است که در این رستوران منویی که در روز در اختیار شما قرار داده می شود با منویی که شب ارائه می گردد تفاوت دارد. رستوران لو وَن کتخ  بنابراین اگر دوست دارید در فضایی کاملا متفاوت و زیبا غذایی با کیفیت میل کنید این رستوران می تواند بهترین پیشنهاد ما برای شکم گردی در نیس باشد. این رستوران مدرن و شیک است و دکوراسیونی بسیار جذاب و روح بخش دارد. برخی اعتقاد دارند که طعم غذاهایی که در این رستوران طبخ می شود با طعم غذاهایی که در دیگر رستوران ها سرو می شود تفاوت زیادی دارد و این مساله دقیقا صحت دارد. در رستوران لو ون کتخ، غذاها با مهارت و دقتی باور نکردنی پخته می شوند و این همان دلیلی است که باعث می شود شما طعم و مزه ای دلنشین زیر دندان های خود حس کنید. کنار هر غذا دو نوع نوشیدنی نیز سرو می شود و شما با توجه به علاقه ای که دارید می توانید هر کدام که دوست دارید را میل نمایید. در این رستوران همه چیز فراهم شده، تا خاطره ای بس فراموش نشدنی از این شکم گردی جذاب برای شما به یادگار باقی بماند. از جمله غذاهایی که توصیه می کنیم در این رستوران میل کنید ماهی کاد، اردک و یا همبرگرهای خانگی آن است. البته اینها تمام جذابیت های این رستوران نیست و شما در کنار میل کردن یک غذای عالی می توانید از آثار هنری که در این رستوران قرار داده شده است نیز دیدن کنید. کاناپه های این رستوران بسیار راحت بوده، صندلی ها و میزهای چوبی آن به شکلی کاملا زیبا و هنرمندانه انتخاب شده و در جای مناسب چیده شده اند. اگر دوست داشته باشید می توانید در حین سرو غذا به موسیقی زنده ای که در محل نواخته می شود نیز گوش سپارید و حس شنوایی تان را نیز مهمان یک موزیک زیبا و گوش نواز کنید.

کافه رستوران لو سژور

از دیگر رستوران هایی که نام آن نیز در لیست بهترین رستوران های نیس به چشم می خورد کافه رستوران لو سژور است. چنانچه دوست دارید در یکی از متفاوت ترین رستوران های نیس قدم گذاشته و غذایی با طعم و عطر دل انگیز میل کنید، به این رستوران بروید. کافه رستوران لو سژوررستوران لو سژور به صورت خانوادگی گردانده می شود و این نوع مدیریت را نیز می توان به در چینش و چیدمان آن مشاهده کرد. در طرحی داخلی این رستوران، المان هایی مانند آباژور، کتاب، قاب عکس، برخی اثاثیه های خانگی و گلدان های گل را می توانید مشاهده کنید و این می تواند برای تمام افرادی که به دنبال قرار گرفتن در یک محیط آرام و شیک هستند بسیار حیرت آور و جذاب به شمار رود. بعد از آنکه توانستید از نگاه کردن به دکوراسیون و طراحی داخلی این رستوران زیبا دل بکنید، به سراغ منویی که در اختیار شما قرار داده شده است، بروید. در این منو، غذاهای کلاسیک و خوشمزه فرانسوی در مقابل شما خودنمایی می کنند؛ امیدواریم بتوانید در مقابل وسوسه امتحان کردن تمام غذاهای این رستوران مقاومت کنید. نه تنها طعم غذای این رستوران در نوع خود بسیار دلنشین و فراموش نشدنی است، بلکه تزییناتی که بر روی غذا قرار دارد نیز ممکن است مانع از آن شود که شما قاشق و یا چنگال را برداشته و خوردن غذا را شروع کنید. سرآشپزان حرفه ای این رستوران سعی دارند به هنگام سرو غذا همه چیز را به حد کمال رسانده و خاطراتی ماندگار از آمدن به رستوران لو سژور برای شما به یادگار بگذارند. کیفیت بالای غذا، در کنار قرار گرفتن در فضایی جالب و زیبا، اتفاق خوشایندی است که این رستوران توانسته به خوبی از عهده برآورده کردن آن برآید.

رستوران لو شانتکلر

یکی دیگر از بهترین رستوران های نیس، رستوران لو شانتکلر است. این رستوران نیز تمام قد آماده است تا خاطره ای زیبا و ماندگار در ذهن شما به ثبت برساند. این رستوران در هتل نگرسکو قرار گرفته است و توسط بهترین سرآشپزهای شهر نیس اداره می شود. اگر به غذاهای کلاسیک فرانسوی علاقه فراوانی دارید حضور در این رستوران را به شما توصیه می کنیم. رستوران لو شانتکلرمنو را برداشته و به آن نگاهی بیندازید؛ تنوعی که در غذاهای وجود دارد شما را حیرت زده می کند. تا به حال مشاهده نشده کسی به این رستوران قدم بگذارد و نتواند غذایی که باب میلش است را انتخاب و میل کند. شاید جالب باشد که بدانید نه تنها غذاها بسیار متنوع هستند، بلکه نوشیدنی ها نیز تنوع زیادی دارد. در کنار هر غذا، نوشیدنی که با آن تناسب و هماهنگی دارد نیز سرو می شود و این هم از دیگر نکاتی است که باعث شده این رستوران لقب یکی از بهترین رستوران های نیس را از آن خود کند. طراحی داخلی رستوران لو شانتکلر نیز در نوع خود بسیار قابل توجه و تماشایی است. ظاهرا افرادی که وظیفه طراحی دکوراسیون داخلی این رستوران را بر عهده گرفته اند می دانسته اند که مسافرین و گردشگران، به معماری قرن ۱۸ میلادی علاقه زیادی دارند و به همین دلیل سعی کردند از المان هایی که در آن دوران زیاد استفاده می شده، بهره ببرند. لوسترهای بسیار لوکس و پر زرق و برق و نقاشی هایی که در سالن به چشم می خورند آن قدر زیبا و تماشایی هستند که چشم از دیدن آنها سیر نخواهد شد. البته اگر خیلی گرسنه هستید بهتر است ابتدا احساس گرسنگی تان را از بین ببرید و سپس چشمان خود را مهمان این نقاشی ها و فضای زیبا و دلنواز کنید. اگر اهل حساب و کتاب هستید به لو شانتکلر نروید؛ زیرا بنا به تمام دلایلی که در فوق به آنها اشاره کردیم قیمت تمام شده غذا در این رستوران بالا بوده و ممکن است هزینه ای که برای صرف یک وعده غذا باید بپردازید از توان شما خارج باشد. البته بهتر است یک بار هم که شده دل به دریا زده و خارج از تمام بحث های مالی اجازه تجربه حضور در یک رستوران لاکچری و زیبا را به خود بدهید و خود را از این اتفاق خوشایند محروم نکنید.

رستوران اولیویرا

رستوران دیگری که از آن می توان به عنوان بهترین یکی از بهترین رستوران های نیس نام برد رستوران اولیویرا است. آیا دوست دارید غذاهایی با طعم زیتون های طبیعی میل کنید؟ اگر جواب شما به این سوال آری است توصیه می کنیم حتما به این رستوران بروید. در طبخ غذاهای رستوران اولیویرا از روغن زیتون های بومی استفاده شده و شما با طعمی کاملا متفاوت و انرژی بخش مواجه خواهید شد. برای آنکه هر غذا با طعمی جدید در اختیار علاقه مندان قرار داده شود در انتخاب نوع روغن مناسب، دقت و وسواس زیادی به خرج داده می شود. رستوران اولیویرابه همین علت است که طعم و مزه برخی غذاهایی که در این رستوران میل می کنید را در جای دیگری نمی توانید تجربه نمایید. البته هنر سرآشپزان نیز در ترکیب مواد غذایی را نباید دست کم گرفت. مواد اولیه ای با کیفیت به کار گرفته می شوند تا غذایی خوشمزه آفریده شود. بادنجان با پنیر بز، فلفل قرمز گریل شده که در طبخ آن از نوع خاصی روغن زیتون استفاده شده است و بی شمار غذاهای لذیذ دیگر، در منوی رستوران اولویرا به چشم می خورد. چنانچه مزه و عطر روغن زیتون شما را مجذوب خود کرده و دوست دارید تا شما نیز به مانند سرآشپزهای حرفه ای این رستوران به خلق مزه های جدید دست بزنید به فروشگاهی که در این رستوران وجود دارد مراجعه کرده و روغن زیتون هایی طبیعی خریداری نمایید. این رستوران در یکی از محله های قدیمی شهر نیس واقع شده است و شما با وارد شدن به این محله می توانید تاریخچه و سرگذشتی که این شهر پشت سر گذاشته است را نیز مشاهده کنید. رستوران اولیویرا در سال ۲۰۰۰ تاسیس شده است و با داشتن این سابقه طولانی، در جلب کردن نظر شما از قدرت و توانایی بسیار بالایی برخوردار است.

رستوران لا روستیسری

شما را به جشن خوردن غذاهای گوشتی در یکی از متفاوت ترین رستوران های نیس دعوت می کنیم. این رستوران لا روستیسری نام دارد و کسانی که عاشق و شیفته خوردن غذاهای گوشتی هستند از این رستوران به عنوان بهشت این نوع غذاها یاد می کنند. غذاهایی که ماده اولیه آنها گوشت است به روشی کاملا سنتی و خانوادگی طبخ شده و می توانید یک مزه کاملا متفاوت و به یادماندنی را در این رستوران بچشید و از خوردن آن لذت بی حد و حصری را تجربه کنید. از گوشت بره و گوساله گرفته تا گوشت ران اردک، در آشپزخانه رستوران روستیسری یافت می شود تا عاشقان این نوع غذا، رویای خود را در واقعیت تجربه کنند. بعد از خوردن غذا حتما به اطراف نیز نگاهی بیندازید. این رستوران در فضایی به شکل غار ساخته شده و به کمک دیوارهای سنگی، درب های قوسی و لوسترهایی شمعی تزیین شده است.

رستوران لا روستیسری

رستوران لا روستید 

طرفداران غذاهای کلاسیک در فرانسه، عاشق رفتن به رستوران لا روستید هستند. منویی جذاب و کاملا متنوع از غذاهای کلاسیک فرانسوی در این رستوران فراهم آورده شده است. البته این تنها جذابیت رستوران لا روستید نیست و مهم ترین دلیلی که باعث شده افراد، اشتیاق زیادی برای صرف غذا در این رستوران داشته باشند به سرو غذاهایی برمی گردد که بر پایه قارچ ترافل پخته شده است. این قارچ یک قارچ مدیترانه ای است و از جمله قارچ های گران قیمت و کمیاب در دنیا به شمار می رود. این قارچ خواص زیادی داشته و مزه خوبی نیز دارد و می توان به کمک آن لیستی جذاب از غذاهای لذید و خوشمزه آماده کرد. البته توجه داشته باشید که ترافل ها که به آنها الماس های آشپزخانه نیز گفته می شود انواع و گونه های متفاوتی داشته و سرآشپزان حرفه ای رستوران لا روستید، از ۶ گونه این قارچ برای آماده کردن غذاها استفاده می کنند. از جمله غذاهایی که توصیه می کنیم در رستوران لاروستید میل کنید ماهی پوردگی با تارتار و ترافل و یا سیب زمین تنوری با قارچ ترافل است. برخی افراد با خواندن توضیحات ما در مورد تا بدینجا، ممکن است تصور کنند که در رستوران لا روستید تنها غذاهایی که قارچ ترافل در آن وجود دارد را می توانند میل کنند؛ اشتباه نکنید، این رستوران بسیار حرفه ای ظاهر شده و سعی دارد تا به علاقه تمام کسانی که در آن حضور پیدا می کنند توجه کند. به همین دلیل در کنار غذاهایی که این نوع قارچ یکی از مواد اصلی آن به شمار می رود غذاهای دیگری نیز آماده کرده و در اختیار دوستداران طعم های جدید قرار داده است. دکوراسیون این رستوران به نحوی چیده شده تا شما به هنگام صرف غذا، محیطی بسیار آرام و بدون تنش را نظاره گر باشید. رنگ غالبی که در این رستوران مشاهده می شود شباهت هایی به رنگ سیب زمینی داشته و این نیز از دیگر تفاوت هایی است که لا روستید با بقیه رستوران های نیس دارد.

رستوران له پشور

از دیگر فضاهای حرفه ای که قادر است لذیذترین و خوشمزه ترین غذاها را در اختیارتان قرار دهد، رستوران له پشور است. له پشور به معنی ماهیگیران است و علت این نامگذاری به دلیل قرار گرفتن این رستوران در بندر نیس است. رستوران له پشورعاشقان و طرفداران غذاهایی که با ماهی پخته می شوند برای رفتن به له پشور سر از پا نشناخته و برای حضور در آن لحظه شماری می کنند. لیستی متنوع و دل انگیز از غذاهای دریایی که با ماهی طبخ شده است در منوی این رستوران مشاهده می شود و بدون شک انتخاب غذا را برای شما به یکی از سخت ترین کارهای زندگی تان تبدیل خواهد کرد. در این رستوران تنها به فکر انتخاب یک غذای خوشمزه نباشید و سعی کنید به اطراف و دکوراسیون داخلی نیز نگاهی بیندازید. در دیوار پشتی این رستوران یک آکواریوم بزرگ قرار دارد که بیش از همه چیز جلب توجه می کند. ماهی های این آکواریم با رنگ های زیبایی که دارند جلوه ای زیبا به له پشور اهدا کرده اند. سقف این رستوران با چوب ساخته شده و دیوارهای آن نیز با رنگ آبی رنگ آمیزی شده اند و این دو مورد باعث می شود که جوی بسیار آرام در این رستوران ایجاد گردد. غذاهایی که در منوی این رستوران به چشم می خورند با توجه به ماهی های موجود در هر فصل طبخ شده و این نیز می تواند یکی از جذابیت های حضور در این رستوران عنوان گردد. له پشور یک تراس بزرگ دارد و اگر دوست داشته باشید می توانید غذای خود را در این تراس و در حالی که به مردم در حال فعالیت و دریای آرام رو به رویتان خیره شده اید، میل کنید. زیبایی هایی که در این رستوران نهفته، با کلمات قابل وصف نیستند و این جا همت شما نیاز است، تا دل به دریا زده و به شهر نیس سفر کنید.

رستوران لاکیاردو

رستوران لاکیاردو از دیگر رستوران های نیس است و توسط خانواده ای به نام خانواده لاکیاردو تاسیس شده است. این خانواده در سال ۱۹۲۷ به شهر نیس مهاجرت کرده و تصمیم گرفتند این رستوران ر در یک محله قدیمی بسازند. شاید نتوانید افرادی که برای اولین بار در این رستوران مشغول به کار شده اند را ببینید اما نوادگان و بازماندگان خانواده لاکیاردو سعی کردند از این میراث خانوادگی خود حفاظت و حراست کنند و اداره و گرداندن این رستوران را به افراد دیگر نسپارند. در سال های گذشته تغییرات زیادی در این رستوران ایجاد شده است و می توان تنوع و تغییر را به خوبی در خدماتی که در لاکیاردو ارائه می شود مشاهده کرد. رستوران لاکیاردودر ابتدای ورود به رستوران لاکیاردو از شما به زبان انگلیسی استقبال گرمی به عمل می آید و بعد از آن نیز یک منوی جذاب که با غذاهایی خوشمزه و لذیذ پر شده است، در اختیار شما قرار داده خواهد شد. کیفیت غذاهای ارائه شده در این رستوران مهم ترین فاکتوری است که باعث شده لاکیاردو طرفداران زیادی داشته باشد.

 رستوران لاتراس 

یکی دیگر از بهترین رستوران های نیس رستوران لاتراس است. کیفیت آشپزی و غذاهایی با طعمی بی نظیر و وسوسه کننده از جمله ویژگی ها و صفاتی است که می توانیم در مورد این رستوران ارائه کنیم. البته تصور نکنید که این رستوران تنها به داشتن یک منوی جذاب و خوشمزه می بالد؛ بسیاری افراد از رفتن به این رستوران قصد دارند از چشم انداز زیبایی که کوهستان و دریا در مقابل لاتراس فراهم کرده نیز دیدن کنند. این رستوران در طبقه دهم هتل لو مریدین قرار گرفته است و این موقعیت مکانی به شما فرصت می دهد تا زمانی که در حال خوردن یک غذای خوشمزه و لذیذ هستید از ارتفاعی کاملا متفاوت نیز به زیر پای خود نگاهی بیندازید و همه چیز را زیباتر از آنچه که هست مشاهده کنید. البته خوب است بدانید که در کنار این رستوران، یک استخر و کافه نیز وجود دارد و اگر دوست داشته باشید می توانید با رفتن به استخر، تنی به آب بزنید و یا یک نوشیدنی گرم و یا خنک در کافه میل کنید و لذت حضور در این رستوران را به کمال برسانید. دکوراسیون داخلی این رستوران کاملا ظریف و هنرمندانه چیدمان شده است و فضایی سراسر آرامش و زیبایی را می توان در آن به وضوح مشاهده کرد. ماهی های سرخ شده، سینه مرغ مزه دار شده با آویشن و برخی غذاهای دریایی از جمله غذاهای این رستوران متفاوت و زیبا هستند.