سفرسازان خاورمیانهسفرسازان خاورمیانه

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

سفرسازان خاورمیانهسفرسازان خاورمیانه
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

کشتی کروز MSC Opera

کابین های موجود

کابینی یافت نشد
کشتی کلاسیک
کشتی کروز MSC Opera

برنامه سفر

روز بندر واقع در مسیر کشتی زمان ورود زمان خروج

کشتی  MSC Opera

کشتی MSC Opera یا همان کشتی اپرا با تناژ ۶۵.۵۹۱ تن و ۷۲۸ خدمه دارای ۱.۰۷۱ کابین مختلف است که تا ۲.۱۵۰ مسافر را در خود جای می‌دهند. کازینو، کافه پیانو، سالن رقص اپرا و سالنی پر از مرکز خرید از امکانات جذاب این کشتی کروز هستند. کلوب‌های خصوصی، اتاق بازی واقعیت مجازی و پارک‌های سرگرمی از گزینه‌های در نظر گرفته شده برای کودکان و نوجوانان بوده و استخرهای متنوع، حمام ترکی، جکوزی، سونا، زمین گلف و مرکز آب درمانی نیز بهترین گزینه‌ها برای آرامش افراد بزرگسال خواهد بود. در طول شب نیز می‌توانید از تماشای اپرا، انجام بازی‌های ویدیویی یا خرید و ورزش لذت ببرید. همچنین در این کشتی انواعی از غذاهای مدیترانه‌ای، غذاهای ایتالیایی و بین‌المللی سرو می‌شود

یک کشتی دیگر در سفری به نوآوری

حتی قبل از آن که کشتی کروز MSC Opera روی دریا شروع به حرکت کند، قدم گذاشتن بر روی عرشه آن نیز مانند رفتن به سفری پر از اکتشاف و غافلگیری خواهد بود. با تعداد زیادی از ویژگی‌های جدید و امکانات جدید، این کشتی کروز از هر زمانی بهتر تجهیز شده است تا بتواند هر نیاز و درخواستی را برآورده کند.

در این کشتی کروز اتاق‌های دارای بالکن اضافه شده تا شما بتوانید از نمایی پاناروما در طول سفر خود لذت ببرید. محوطه رستوران و بوفه کشتی اپرا بزرگ‌تر شده تا بتواند غذاها و خوردنی‌های متنوع‌تر و بهتری را ارائه دهد.

در کشتی اپرا، محوطه‌های بازی برای بچه‌ها برای هر سنی ساخته شده است و شامل Spray Park جذاب با کلی تجهیزات آبی مفرح است.

MSC Aurea Spa نیز بزرگ‌تر شده تا فضای بیشتری برای ماساژ گرفتن وجود داشته باشد.

تمام این‌ها تنها گوشه‌ای از چیزهایی است که کشتی کروز اپرا به مهمانانش ارائه می‌دهد. دنیایی از تجربه‌های جدید بر روی کشتی وجود دارد، روز به روز و لحظه به لحظه.

مشخصات کشتی MSC Opera Cruise

ظرفیت مسافران: ۲۱۵۰ مسافر

تعداد کابین: ۱۰۷۱ کابین (شامل ۵ کابین برای افراد معلول)

تعداد طبقات: ۱۳ طبقه (۹ طبقه برای مسافران)

تعداد خدمه: حدود ۷۲۸

وزن ناخالص: ۶۵۵۹۱ تن

طول / پهنا / ارتفاع: ۲۷۵ متر / ۳۲ متر / ۵۴ متر

سرعت (حداکثر / میانگین): حداکثر سرعت ۲۱.۱ گره دریایی / میانگین سرعت ۱۸ گره دریایی

کابین های کشتی MSC Opera Cruise

کابین Inside

کشتی کروز اپرا، ۴۴۰ کابین Interior با مساحتی در حدود ۱۳ تا ۲۰ متر مربع دارد (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). کابین‌های Interior دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) بوده و مجهز به تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

کابین Ocean View

۳۳۹ کابین از کابین‌های بیرونی کشتی کروز اپرا، از نوع کابین‌های Ocean View هستند. این کابین‌ها بین ۱۳ تا ۲۲ متر مربع مساحت دارند. این کابین‌ها تخت دو نفره دارند که به درخواست شما می‌توانند به دو تخت یک نفره تبدیل شوند. تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

کابین Ocean View with Partial View

۶۴ کابین از کابین‌های بیرونی کشتی کروز اپرا، از نوع کابین‌های Ocean View با منظره مسدود شده هستند. این کابین‌ها بین ۱۳ تا ۲۲ متر مربع مساحت دارند. این کابین‌ها تخت دو نفره دارند که به درخواست شما می‌توانند به دو تخت یک نفره تبدیل شوند. بعضی از این کابین‌ها، آماده پذیرایی از خانواده‌های ۴ نفره هستند. تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

کابین Balcony

۲۰۴ کابین بالکونی در کشتی کروز اپرا وجود دارد و مساحتی بین ۱۵ تا ۱۶ متر مربع دارند. این کابین‌ها بالکون اختصاصی دارند و تخت‌های دو نفره آن‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند. تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

کابین Suite/Balcony Aurea

کشتی کروز اپرا ۲۸ کابین سوئیت با اندازه تقریبی ۲۷ متر مربع دارد. این کابین‌ها بالکون اختصاصی دارند و تخت‌های دو نفره آن‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند. تهویه مطبوع، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

سیاست های کشتی کروز MSC Opera

امکانات رفاهی کشتی کروز MSC Opera

دارای 130 سوئیت به مساحت تقریبی 27 متر مربع دارای سوئیت هایی با بالکن خصوصی، با تخت دونفره ای که در صورت لوزم به دو تخت یک نفره تبدیل می گردد. دارای تهویه ی هوا، کمد لباس مخصوص، حمام با وان، تلوزیون، تلفن، دسترسی به اینترنت بی سیم(با پرداخت هزینه)، مینی بار و دربان

 • استخر
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • بار مشروب
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • جکوزی
 • دربان
 • سرویس اتاق
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • قهوه
 • محل بازی
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

کشتی کروز MSC Operaکشتی کروز MSC Opera

امتیاز کلی شما از این سفر دریایی

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجاری
 • ماه عسل
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی