سفرسازان خاورمیانهسفرسازان خاورمیانه

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

سفرسازان خاورمیانهسفرسازان خاورمیانه
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

کشتی کروز MSC Musica

کابین های موجود

کابینی یافت نشد
کشتی کلاسیک
کشتی کروز MSC Musica

برنامه سفر

روز بندر واقع در مسیر کشتی زمان ورود زمان خروج

کشتی MSC Musica

کشتی MSC Musica یا همان کشتی موزیکا نه تنها کلاس جدیدی از سفرهای دریایی مطابق با محیط زیست را به وجود آورده، بلکه دنیایی بزرگ از سفرهای دریایی با انتخاب‌ها و امکانات فراتجملی فراهم آورده که خلاقیت، مصالح طبیعی و توجه به جزییات متمایز در آن موج می‌زند. در این کشتی با تناژ ۹۲.۴۰۹ تن و ۱.۱۰۴ پرسنل که ۲.۵۵۰ مهمان را در ۱.۲۷۵ کابین خود جای می‌دهد، دنیایی جادویی از گرمی و پذیرایی در انتظار شماست. زندگی در این کشتی کروز از لحظه‌ای که سوار می‌شوید جذاب خواهد بود. خیلی زود با یک آبشار سه طبقه در محوطه اصلی کشتی و پیانوی شفاف آن که از یک سقف کریستالی آویزان شده و زیر آن استخری با آب‌های شفاف قرار دارد روبرو می‌شوید. علاوه بر امکانات و مکان‌های تفریحی و لژهای مختلف این کشتی می‌توان به فضاهای بازی روباز و بسته رنگارنگ برای کودکان، یک استخر ویژه کودکان و نوجوانان و کلوب‌های مجزا برای سنین مختلف اشاره کرد. کابین‌های متنوع کشتی رو به اقیانوس و دارای بالکن بوده و تجهیزات و امکانات بسیار متنوعی در هر کدام وجود دارد. علاوه بر استخرهای متعدد و مکان‌های بازی کودکان، کشتی موزیکا دارای یک مرکز آب درمانی مجهز، سالن تئاتر، کازینو، دیسکو پانورامیک و گزینه‌های سرگرمی تفریحی متعدد دیگر است. رستوران‌های این کشتی کروز گزینه‌های غذایی بسیاری در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهند که از آن میان باید به سوشی‌های ژاپنی و پیتزاهای ایتالیایی باکیفیت اشاره کرد

کشتی کروز MSC Musica کلاس جدیدی از کشتی‌های کروز سازگار با محیط زیست را ایجاد کرده است. در انتظار دنیایی بزرگ بر روی دریا باشید: سرشار از خلاقیت، ساخته شده از مواد طبیعی با کیفیت و توجه به جزئیاتی که همیشه کروزهای MSC را از بقیه مستثنی کرده‌اند.

طراحی تمام سالن های این کشتی کروز، به یک اندازه الهام بخش هستند، چه در کلوپ شکیل هاوانا (Havana Club) در حال استراحت بوده و یا در تئاتر خیره کننده La Scala در حال مشاهده یک نمایش زنده باشید. غذاهای لذتبخش و متنوع در این کشتی کروز زیبا، بهتر و بالاتر از تمام انتظارات هستند. هر کدام از غذاهای لذیذی که در منو وجود دارد به شیوه سنتی و از مواد اولیه تازه تهیه می‌شوند. غذاهای خوش طعم ایتالیایی در رستوران Giardino را از دست ندهید، همچنین می توانید از خوراک آسیایی بار سوشی Kiato لذت ببرید و یا یک ردیف دلپذیر از پیتزاهای اصیل ایتالیایی را که روزانه آماده می شوند را امتحان کنید.

کودکان و نوجوانان از تفریحات ویژه‌ای برخوردارند که از ویژگی های بارز زندگی به سبک مدیترانه‌ای در کشتی‌های MSC هستند، به همراه امکانات بازی در فضاهای باز و سرپوشیده، یک استخر مخصوص و کلوپ های مجزا برای کودکان و نوجوانان برای زندگی اجتماعی پر جنب و جوش در کشتی.

به MSC Musica وارد شوید و یک دنیای جادویی از گرما و موسیقی را تجربه کنید که تمام لحظات کروز شما را فراموش نشدنی می‌کند.

مشخصات کشتی MSC Musica Cruise

ظرفیت مسافران: ۳۲۲۳ نفر

تعداد کابین: ۱۲۷۵ کابین (شامل ۱۷ کابین برای افراد معلول)

تعداد طبقات: ۱۶ طبقه (۱۳ طبقه برای مسافران)
تعداد خدمه: ۱۰۱۴ نفر
وزن ناخالص: ۹۲۴۰۹ تن
طول / پهنا / ارتفاع: ۲۹۳,۸ متر / ۳۲,۲ متر / ۵۹,۶۴ متر
سرعت (حداکثر / میانگین): ۲۲ گره دریایی / ۱۸ گره دریایی
سال راه‌اندازی یا بازسازی: سال ۲۰۰۶ ساخته شده و در سال ۲۰۱۶ بازسازی شده است

کابین های کشتی MSC Musica Cruise

کابین Inside

کشتی کروز میوزیکا ۲۷۵ کابین Inside با مساحتی در حدود ۱۳ تا ۲۰ متر مربع دارد (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). این کابین‌ها دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) بوده و مجهز به تهویه مطبوع، حمام، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

کابین Ocean View

کشتی کروز Musica دارای ۸۱ کابین Ocean View با مساحتی در حدود ۱۶ تا ۱۷ متر مربع است (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد) که دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل، در صورت درخواست به دو تخت تک نفره) بوده و مجهز به تهویه مطبوع، حمام، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

کابین Balcony

این کشتی کروز از ۸۰۹ کابین بالکونی برخوردار است که مساحتی در حدود ۱۷ تا ۳۹ متر مربع دارند (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان معلول یا با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). این کابین‌ها دارای تخت دو نفرِه (قابل تبدیل، در صورت درخواست به دو تخت تک نفره) بوده و دارای کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. کابین های بالکونی به همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

کابین Balcony Aurea

کشتی کروز Musica از ۱۱۱ کابین بالکونی Aurea برخوردار است که مساحتی در حدود ۱۷ تا ۳۹ متر مربع دارند (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان معلول یا با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). این کابین ها دارای تخت دو نفرِه (قابل تبدیل، در صورت درخواست به دو تخت تک نفره) بوده و دارای کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با دوش، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌های بالکونی به همراه خدمات آئورا (Aurea Experience) ارائه می‌گردند.

کابین Suite/Balcony Aurea

کشتی کروز میوزیکا ۱۸ کابین سوئیت با اندازه تقریبی ۳۱ متر مربع دارد. این کابین‌ها بالکون دارند و تخت‌های دو نفره آن‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند. تهویه مطبوع، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

سیاست های کشتی کروز MSC Musica

امکانات رفاهی کشتی کروز MSC Musica

دارای 130 سوئیت به مساحت تقریبی 27 متر مربع دارای سوئیت هایی با بالکن خصوصی، با تخت دونفره ای که در صورت لوزم به دو تخت یک نفره تبدیل می گردد. دارای تهویه ی هوا، کمد لباس مخصوص، حمام با وان، تلوزیون، تلفن، دسترسی به اینترنت بی سیم(با پرداخت هزینه)، مینی بار و دربان

 • استخر
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • بار مشروب
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • جکوزی
 • دربان
 • سرویس اتاق
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • قهوه
 • محل بازی
 • مناسب برای وقایع
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

کشتی کروز MSC Musicaکشتی کروز MSC Musica

امتیاز کلی شما از این سفر دریایی

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجاری
 • ماه عسل
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی