سفرسازان خاورمیانهسفرسازان خاورمیانه

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

سفرسازان خاورمیانهسفرسازان خاورمیانه
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

کشتی کروز MSC Meraviglia

کابین های موجود

کابینی یافت نشد
کشتی کلاسیک
کشتی کروز MSC Meraviglia

برنامه سفر

روز بندر واقع در مسیر کشتی زمان ورود زمان خروج

کشتی MSC Meraviglia

کشتی مراویلیا تمامی امکانات لازم برای آرامش مسافران در طول تمامی فصل‌های سال را در خود دارد. این کشتی با تناژ ۱۷۱.۵۹۸ تن و ۱.۵۳۶ خدمه می تواند ۵.۷۱۴ مهمان را در ۲.۲۴۴ کابین مجلل و راحت خود جای دهد. کشتی مراویلیا دارای گزینه‌های رستورانی متعدد با مکان‌های جدید با نمای پانورامیک، لژ زیبای رو به اقیانوس، فضای اصلی دو طبقه با یک گنبد ال ای دی ۴۸۰ متر مربعی و یک منطقه جذاب مخصوص سرگرمی متصل به یک پارک آبی در فضای باز است. منطقه تفریحی اصلی این کشتی با ۹۶ متر طول پر از بوتیک، رستوران و مکان‌هایی آرام برای خرید، غذا خوردن و آرامش و گفتگو با دوستان و خانواده است. در هنگام غروب تمامی این فضا با موسیقی زنده، پارتی و انواع سرگرمی‌ها حال و هوایی تازه می‌یابد. استخر موسوم به استخر افقی این کشتی نماهای بی‌نظیری از دریا داشته و در طول روز نیز یک عرشه روباز مطلوب برای عاشقان آفتاب گرفتن محسوب می‌شود. در طول شب، این محل به یک فضای روباز برای پایکوبی و دیگر انواع سرگرمی‌ها در زیر آسمان پرستاره تبدیل می‌شود. سالن نمایش با گنجایش ۴۵۰ نفر و سیرک همراه با مرکز آب درمانی مجهز، سالن ورزشی مجهز با تمامی امکانات، پارک سرگرمی بزرگ و رستوران‌ها و کافه‌های متعدد نیز از دیگر امکانات این کشتی کروز به شمار می‌آیند.

برخی از امکانات  کشتی کروز MSC Meraviglia  : این  کشتی که در سال ۲۰۱۷ به ناوگان  کشتی های کروز ام اس سی پیوسته است دارای امکانات فراوانی است. از جمله طولانی ترین سقف دیجیتال بر بروی  کشتی های کروز جهان که همواره فضایی بسیار خاص را فراهم می آورد. پارک آبی با ۴ سرسره آبی، استخر، جکوزی، سونا، سالن ماساژ، سالن بدنسازی در عرشه بالای  کشتی ، سولاریوم، سالن تئاتر، سینما ۴بعدی، شبیه ساز فرمول ۱، کتابخانه، ۶ رستوران، ۲۰ کافه، زمین بسکتبال – والیبال – تنیس – اسکواش – فوتبال و بولینگ با سایز کامل. اطاق بازی برای بچه ها، فروشگاه های مختلف، اینترنت، آتلیه عکاسی و.. نیلفام سیر پردیس، بعنوان اولین نماینده رسمی  کشتی های کروز ام اس سی MSC Cruises همواره بهترین نرخ و شرایط را برای رزرو در اختیار مسافرین قرار میدهد.

آشنایی با کابین های کشتی کروز MSC Meraviglia

کابین داخلی
تمام تخت ها می توانند یک یا دو نفره باشند (در صورت درخواست). این کابین ها دارای کمد لباس بزرگ، حمام، تلویزیون هوشمند، تلفن، دسترسی به اینترنت در کابین (با پرداخت وجه)، مینی بار ، گاوصندوق و تهویه مطبوع است. مساحت از ۱۳ متر مربع تا ۱۶ متر مربع.

کابین دیدبه اقیانوس
تمام تخت ها می توانند یک یا دو نفره باشند (در صورت درخواست). این کابین ها دارای کمد لباس بزرگ، حمام، تلویزیون هوشمند، تلفن، دسترسی به اینترنت در کابین (با پرداخت وجه)، مینی بار ، گاوصندوق و تهویه مطبوع است. مساحت از ۱۵ متر مربع تا ۱۸ متر مربع.

کابین بالکندار
تمام تخت ها می توانند یک یا دو نفره باشند (در صورت درخواست). این کابین ها دارای کمد لباس بزرگ، حمام، تلویزیون هوشمند، تلفن، دسترسی به اینترنت در کابین (با پرداخت وجه)، مینی بار ، گاوصندوق و تهویه مطبوع است. مساحت از ۱۷ متر مربع تا ۲۰ متر مربع.

سوئیت بالکندار در کنج طبقات

تمام تخت ها می توانند یک یا دو نفره باشند (در صورت درخواست). این کابین ها دارای کمد لباس بزرگ، حمام ، تلویزیون هوشمند، تلفن، دسترسی به اینترنت در کابین (با پرداخت وجه)، مینی بار ، گاوصندوق و تهویه مطبوع است. مساحت از ۲۸ متر مربع تا ۳۸ متر مربع. بالکن این کابین ها بزرگ و دارای جکوزی خصوصی میباشد.

MSC DUPLEX SUITES

تمام تخت ها می توانند یک یا دو نفره باشند (در صورت درخواست). این کابین ها دارای ۲ کمد لباس بزرگ، ۲ حمام (یکی با وان و دیگری فقط دارای دوش)، تلویزیون هوشمند، تلفن، دسترسی به اینترنت در کابین (با پرداخت وجه)، مینی بار ، گاوصندوق و تهویه مطبوع است. مساحت حدود ۵۰ متر مربع میباشد و در ۲طبقه بصورت دوبلکس با بالکن بزرگ و جکوزی خصوصی واقع در بالکن میباشد. طبقه اول نشیمن می باشد که در آن یک مبل تخت شوی ۲نفره قرار دارد و در طبقه دوم یک تخت خواب ۲نفره قرار دارد.

کابین های داخلی MSC Yacht Club

تمام تخت ها می توانند یک یا دو نفره باشند (در صورت درخواست). این کابین ها دارای قهوه ساز، کمد لباس، حمام ، تلویزیون هوشمند، تلفن، دسترسی به اینترنت در کابین (با پرداخت وجه)، مینی بار ، گاوصندوق و تهویه مطبوع است. مساحت حدود ۱۶ متر مربع. واقع در بالاترین عرشه های کشتی با خدمات VIP

سوئیت لوکس بالکندار MSC Yacht Club

تمام تخت ها می توانند یک یا دو نفره باشند (در صورت درخواست). این کابین ها دارای قهوه ساز، کمد لباس، حمام با وان ، تلویزیون هوشمند، تلفن، دسترسی به اینترنت در کابین (با پرداخت وجه)، مینی بار ، گاوصندوق و تهویه مطبوع است. مساحت حدود ۲۸ متر مربع. واقع در بالاترین عرشه های کشتی با خدمات VIP، برای آشنایی با خدمات این کلاس به صفحه اول سایت رجوع شود

رویال سوئیت بالکندار MSC Yacht Club

تمام تخت ها می توانند یک یا دو نفره باشند (در صورت درخواست). این کابین ها دارای قهوه ساز، یخچال، کمد لباس، حمام با وان ، تلویزیون هوشمند، تلفن، دسترسی به اینترنت در کابین (با پرداخت وجه)، مینی بار ، گاوصندوق و تهویه مطبوع است. مساحت حدود ۶۵ متر مربع با یک بالکن به مساحت ۴۰ متر مربع که در آن میز غذاخوری و جکوزی خصوصی وجود دارد. این کابین لوکس ترین کابین موجود در این کشتی میباشد و واقع در بالاترین عرشه های کشتی با خدمات VIP، برای آشنایی با خدمات این کلاس به صفحه اول سایت رجوع شود

 

سیاست های کشتی کروز MSC Meraviglia

امکانات رفاهی کشتی کروز MSC Meraviglia

پارك آبي با ۴ سرسره آبي، استخر، جكوزي، سونا، سالن ماساژ، سالن بدنسازي در عرشه بالاي  كشتی ، سولاريوم، سالن تئاتر، سينما ۴بعدي، شبيه ساز فرمول ۱، كتابخانه، ۶ رستوران، ۲۰ كافه، زمين بسكتبال – واليبال – تنيس – اسكواش – فوتبال و بولينگ با سايز كامل. اطاق بازي براي بچه ها، فروشگاه هاي مختلف، اينترنت، آتليه عكاسي و..

 • استخر
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • بار مشروب
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • جکوزی
 • سرویس اتاق
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • محل بازی
 • مناسب برای وقایع
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

کشتی کروز MSC Meravigliaکشتی کروز MSC Meraviglia

امتیاز کلی شما از این سفر دریایی

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجاری
 • ماه عسل
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی