سفرسازان خاورمیانهسفرسازان خاورمیانه

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

سفرسازان خاورمیانهسفرسازان خاورمیانه
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل الیت ورد استانبول / Istanbul Elite World Hotel

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل
5 ستاره
ترکیه
استانبول
Şehit Muhtar Mh., Şehit Muhtar Caddesi No:42, 34437 Beyoğlu/İstanbul, Turkey

این هتل ۵ ستاره که در سال ۲۰۱۴ ساخته شده، در فلوریا و در بزرگراه E5 قرار دارد و به فرودگاه بین المللی آتاتورک نزدیک است. این هتل دارای یک استخر سرپوشیده و امکانات فراوانی از جمله آبگرم، سونا، سالن بدنسازی و حمام ترکی می باشد. خط مترو فرودگاه می تواند دسترسی آسانی را برای شما به قسمت های مختلف شهر فراهم کند. نمونه های معتبر از غذاهای ترکی و بین المللی در رستوران هتل ارائه می شود و همچنین در کافه نیز همراه با موسیقی زنده، انواع نوشیدنی ها سرو می گردد. هتل الیت ورد استانبول Istanbul Elite World Hotel همچنین خدمات حمل و ننقل رایگان را برای فرودگاه آتاتورک که از هتل ۵۰ کیلومتر فاصله دارد، ارائه می دهد. در ادامه همراه با سفرسازان باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل الیت ورد استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

خدمات رفاهی هتل الیت ورد استانبول

خدمات رفاهی در این هتل ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۲۵۷۷ متر فضای کنفرانس و ۹ اتاق جلسه، مرکز تجاری ۲۴ ساعته، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، دستگاه خودپرداز بانک، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به سالن آرایش و زیبایی، مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، قهوه و چای در مناطق مشترک، دسترسی داشتن به تلویزیون در بخش های عمومی هتل، اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

امکانات تفریحی الیت ورد استانبول

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر داخل سالن (تمام سال)، مرکز تناسب اندام، آبگرم و مرکز سلامتی، خدمات زیبایی و سونا به چشم می خورد، البته دارای یک کافه می باشد که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را در این مکان بنوشند.

رستورن هتل
صبحانه بوفه در دسترس می باشد و برای هر روز بین ساعت ۶ تا ۱۰ صبح سرو می شود.
رستوران الیت Elite Restaurant: این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی و سرو غذا برای صبحانه، ناهار و شام است.
کوزین ایتالین لولیوا Cuisine Italian Loliva: این رستوران متخصص غذاهای ایتالیایی است و فقط به شام ​​می پردازد. مهمانان می توانند از کافه نیز استفاده کنند.
کافه ویتامین Vitamin: این رستوران فقط مخصوص خوراک های سبک می باشد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

امکانات اتاق های هتل الیت ورد استانبول

در این هتل که دارای ۱۸۱ اتاق در ۹ طبقه می باشد، امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع و دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، اتو ومیز اتو، گاوصندوق، قهوه و چای ساز، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

انواع اتاق های هتل الیت ورد استانبول

اتاق استاندارد: یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.

اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۳۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.

اتاق دبل دولوکس با تخت اکسترا: این اتاق ها ۳۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره اکسترا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.

اتاق دبل دولوکس با تراس: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره اکسترا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.

اتاق تویین دولوکس: این اتاق ها ۳۶ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.

دو اتاق دبل متصل: این اتاق ها ۶۰ متر مساحت دارند، دو تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.

سوییت کینگ: این سوییت ها ۱۷۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.

سوییت جونیور: این سوییت ها ۶۱ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.

سوییت کلاسیک با چشم انداز شهر: یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و صبحانه رایگان برای دو نفر نیز می باشند.

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

مسجد سلیمانیه: این مسجد حدودا ۸ کیلومتر از شما دورتر است که با ۴۴ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۵۷ دقیقه ای می رسید.

بازار ادویه و بازار بزرگ تکسیم استانبول: ۱۴ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۴۲ دقیقه طول می کشد، با مترو ۶۵ دقیقه ای خواهید رسید.

مسجد آبیاین مسجد حدودا ۱۴ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۳۳ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۵۲ دقیقه ای می رسید.

ایاصوفیحدودا ۱۶ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۴۱ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۵۶ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.

خیابان استقلالتنها ۱۵ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۴۶ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.

کاخ دلما باغچه۱۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۴۲ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۶۰ دقیقه راه در پیش دارید.

میدان تکسیمتنها ۱۴ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۴۰ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۵۳ دقیقه در راه خواهید بود.

فرودگاه آتاتورک تکسیم استانبول: ۶ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۱۲ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۳۲ دقیقه زمان نیاز دارند.

فرودگاه سابیها: ۴۵ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۷۲ دقیقه در راه خواهید بود.

سیاست های هتل الیت ورد استانبول / Istanbul Elite World Hotel

امکانات رفاهی هتل الیت ورد استانبول / Istanbul Elite World Hotel

دیگر خدمات حمام ترکی صندوق امانات اجاره ی ماشین فروشگاه هدیه خدمات شاتل

 • آسانسور
 • استخر
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • دربان
 • سرگرمی
 • صبحانه
 • قهوه
 • محل بازی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

لطفا سوالات متداول خود را اینجا بنویسید

هتل الیت ورد استانبول / Istanbul Elite World Hotel استانبول, ترکیه

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجاری
 • ماه عسل
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی