در این مقاله میخواهیم شما را با جزیره بانانا آیلند که به مالدیو قطر شهرت دارد آشنا کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .

جزیره بانانا آیلند تفرجگاهی سوپر لوکس با ساحلی به وسعت ۸۰۰ متر در میان آب های نیلگون خلیج فارس و ماسه های طلایی رنگ و درختان نخل میزبان تفریح پرازلذت و آرامش شما خواهد یود . شکل هلالی این جزیره سبب شد آن را با نام بانانا آیلند ( جزیره موز ) نام گذاری کنند . بانانا آیلند واقع در ساحل پایتخت قطر شهر دوحه اکنون به تفریحگاهی پر از تجمل برای توریست ها در سراسر دنیا تبدیل شده است .

جزیره بانانا آیلند توسط شرکت آنانتارا تایلند ساخته و در سال ۲۰۱۵ تکمیل شد .

در سفر به کشور قطر تفریح و خوشگذرانی در ساحل ماسه ای و ویلاهای لوکس و تفریحات آبی جذاب دور از ذهن میباشد . اما پیشنهاد میکنیم در سفرتان به کشور قطر حتما یک روز را به گشت و گذار در بانانا آیلند اختصاص دهید .

و اما لذت در کنار آرامش در بانانا آیلند

برای رفتن به جزیره بانانا آیلند می بایست از بندر دوحه در نزدیکی موزه هنرهای اسلامی شهر سوار قایق های تفریحی ( کاتامرن) شوید و یا با قایق های تفریحی خصوصی به جزیره بروید . در زمان قایق سواری تا رسیدن به جزیره با قهوه عربی از شما پذیرایی میشود . ۲۰ دقیقه بعد شما به دنیای لذت و آرامش می رسید .

در نگاه اول جزیره بانانا آیلند با ساحل طلایی ، ویلاهای لوکس و سرگرمی های آبی شما را به یاد مالدیو می اندازد.

جزیره بانانا آیلند با بیش از ۱۴۰ ویلای لوکس رو به دریا و اتاق های مهمان و اقامت گاه مشهور به بانگالو با برترین امکانات رفاهی از مهمانانش پذیرایی میکند . شرکت آنانتارا مدعی است جزیره بانانا آیلند قطر تنها جزیره ایست که اقامتگاه های روی آب ( بانگالو) را در کل کشور قطر در خود دارد . که برخی از این خانه ها به استخرهای اختصاصی مجهز است .

ساحلی پر از سرگرمی

در بدو ورود به جزیره حتما تفریحات ساحلی جزیره مثل شنا و آبتنی ، غواصی ، کایاک سواری ، پارک آبی ، موج سواری شبیه سازی شده ، Segway ( دوچرخه برقی ) و یا تاب سواری بر روی آب کم عمق را امتحان کنید .

خوش گذرانی پر از هیجان و تفریح

دورتر از ساحل بازی گلف ، تنیس ، بیلیارد و فوتبال دستی در سالن و همچنین تماشای فیلم در سینمای منحصر به فرد و خاص ۲۰ نفره منتظر شماست پس نهایت لذت را ببرید .

جزیره بانانا آیلند ۶ رستوران و کافه در دل خود دارد .

رستوران هایی بر روی آب با انواع غذاهای بین المللی (خاورمیانه ای ، اروپایی ، ایتالیایی ) از شما و عزیزانتان پذیرایی میکنند .

سخن آخر

در آخر برای گذراندن روزی پر از تفریح و لذت در سفرتان به قطر رفتن به جزیره بهشتی بانانا آیلند خالی از لطف نیست .

از شما دوستان همیشگی که تا پایان این گشت و گذار با ما همراه بودید متشکریم .